Dr. Deniz Algün Ortopedik Bilgi

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır

Ödeme ve Muayene Hakkında Sözleşme
odeme-ve-muayene-hakkinda-sozlesme

Ödemelere İlişkin

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak

Garanti Bankası, hesaplarımızdan (TL) tarafınıza iletilecek olan iban numaralarından herhangi birine yapabilirsiniz.

Muhtemel muayene işleminin hasta tarafından muayene saatine 1 saat ve daha az kala iptal edilmesi sonucunda ödemenin yalnızca %60’ı iade edilecektir. Yine muayene işleminin ilgili doktor tarafından iptal edilmesi durumunda hasta tarafından ödenecek tüm muayene ücreti tarafınıza en geç 3 iş günü içerisinde iade edilecektir.

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Akbankdan, ….. bankarından  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel muayene işleminin hasta tarafından muayene saatine 1 saat ve daha az kala iptal edilmesi sonucunda ödemenin yalnızca %60’si iade edilecektir. Yine muayene işleminin ilgili doktor tarafından iptal edilmesi durumunda hasta tarafından ödenecek tüm muayene ücreti, kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

3) Muayene Bedeli İadesi 

Muhtemel muayene işleminin muayene saatine 1 saat kalaya kadar iptal etmesi halinde tüm muayene bedeli kredi kartı ile işlem yapılması halinde, kredi kartınıza/hesabınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

Muhtemel muayene işleminin hasta tarafından muayene saatine 1 saat ve daha az kala iptal edilmesi sonucunda ödemenin yalnızca %60’ı iade edilecek olup, kredi kartınıza/ hesabınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

Yine muayene işleminin ilgili doktor tarafından iptal edilmesi durumunda hasta tarafından ödenecek tüm muayene ücreti, kredi kartınıza/banka hesabınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

Muayene randevularının iptali durumunda; Kurumumuz üç iş günü içerisinde yukarıdaki şartlarda muayene bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak tarafımızın finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 

4) Muayene Randevusu Değişikliği 

Doktor/hasta buluşmalarının online yapılabilmesi için oluşturulan randevular her zaman ertelenebilir ve/veya yukarıda belirtilen durumlar şeklinde ise iptal edilebilir.

Online randevu saati ve/veya online muayene esnasında İnternet/elektrik kesintisi/sistem hatası vb. durumlar sebebiyle yapılamayan görüşmeler iptal edilemeyeceği gibi yalnızca yeni online randevu gün ve saati oluşturulabilecektir.

5) Ödeme Takibi 

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 

Belirtilen gün ve saatte herhangi bir hata durumunda görüşmenin sağlanamaması durumunda hasta ile bağlantı kurulmaktadır.

Hasta tarafından oluşturulan randevu belirtilen e-posta adresine otomatik e-posta ile teyit maili gönderilmektedir. Herhangi bir mail alınamaması durumunda randevunun oluşturulamaması vb. durumların önüne geçmek amacıyla hasta tarafından kurumumuza bildirim yapılması gerekmektedir.  

Lütfen dikkat ediniz!

Online randevu gün ve saatinde yapılan muayene neticesinde kurumumuz ve/veya ilgili doktorun görevini tam yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Yapılan online muayenenin yapılamaması durumunda; Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda nil@denizalgun.com mail adresine bildiriniz. 

Bu e-posta içinde online muayenenin yapılamaması ve/veya randevunun iptal edilmesi istediğinizi kısaca açıklarsanız online randevularımızla ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

Etiketler:

1

Dr. Deniz Algün

Dr. Deniz Algün

Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, spor hekimliği, omuz - diz - kalça artroskopik ve protez operasyonları ile özel olarak ilgileniyor. 1963 doğumlu ve Ankara Tıp Fakültesi mezunu. Ortopedi ve Travmatoloji ihtisasını S.S.K. İstanbul Hastanesi'nde tamamladı.