Dr. Deniz Algün Ortopedik Bilgi

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır

ekip

Dr. Deniz Algün

Omuz, Diz, Kalça Cerrahisi Artroskopik ve Protez Cerrahisi

Ortopedi ve travmatoloji uzmanı. Spor hekimliği, omuz – diz-kalça-ayak bileği-dirsek artroskopik ve açık cerrahileri , omuz - kalça - diz protezleri , travmatoloji konularıyla özel olarak ilgileniyor.

1963 doğumlu ve Ankara Tıp Fakültesi mezunu. Ortopedi ve Travmatoloji ihtisasini S.S.K Istanbul Hastanesi'nde tamamladı. Artroscopy Association of North America (Chicago) nin Temel ve İleri Omuz, Diz, Kalça, Dirsek ve Dirsek Artroskopisi eğitimi aldi. Harvard Univercity Massachussets General Hospital (Boston, MA) de Omuz, New York Hospital for Special Surgery (HSS) de Spor Hekimliği, Travmatoloji ve Protez Servislerinde çalıştı. Ayrıca American Society for Surgery of Hand'in Spor Hekimliğinde Omuz-Dirsek-El bilek ve El Sakatlanmaları ve American Orthopaedic Society for Sports Medicine'nin Spor Hekimliği kurslarını aldı. Artroscopy Association of North America (AANA)'nin International, Istanbul Tabib Odası, Türk Ortopedi Derneği üyesidir.

Dr. Hakan Rauf Tüfekçi

Romatoloji ve Fizik Tedavi

Romatizmal hastalıklar ve fizik tedavi uzmanı. Hareket sistemini ilgilendiren romatizmal-enflamatuar (iltihabi) hastalıklarının tanı ve tedavileri ile ilgileniyor.

1965 doğumlu ve Fransa Rouen Tıp Fakültesi mezunu. Fransa Montpellier Üniversitesi Lapeyronie Hastanesi'nde Romatoloji ve Fizik Tedavi alanlarında çift ihtisas yaptı. Ayrıca Podoloji, Hidroklimatoloji (kaplıca ve su tedavisi), vertebral maniplasyon diplomaları sahibi. Kendisi Fransa Fizik Tedavi Rehabilitasyon Derneği (SOFMER), Fransa Romatoloji Derneği (SFR) ve Fransa Parapleji Derneği (AFIGAP) üyesi.

Etiketler:

95

Dr. Deniz Algün

Dr. Deniz Algün

Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, spor hekimliği, omuz - diz - kalça artroskopik ve protez operasyonları ile özel olarak ilgileniyor. 1963 doğumlu ve Ankara Tıp Fakültesi mezunu. Ortopedi ve Travmatoloji ihtisasını S.S.K. İstanbul Hastanesi'nde tamamladı.